Parkimiskorraldus

Baltic Parking pakub täielikku parkimisteenuste spektrit: projekteerimisest, kuni käitamiseni. Loome personaalsed lahendused, tagades klientide ohutuse ja mugavuse. 

Pakume parkimislahendusi:

Kinnisvaraomanikule

Lihtsustage oma kinnisvara haldamist koos Baltic Parkingugateie lahendus turvalise ja mugava parkimise loomiseks. Suurendage atraktiivsust ja tulusust, pakkudes elanikele ja külalistele aja kokkuhoidu ja mugavust. 

Korteriühistutele

Baltic Parking pakub terviklikke parkimislahendusi kortermajades, tagades mugavuse ja turvalisuse. Meie teenused hõlmavad parkimiskohtade projekteerimist, ehitamist ja hooldust, mis on kohandatud vajaduste ja teie eelarvetega. Kvaliteet ja usaldusväärsus on garanteeritud. 

Ürituste korraldajatele

Korraldage omale ideaalne üritus koos Baltic Parkinguga: pakume teie külalistele parimaid parkimislahendusi. Kiiresti, turvaliselt ja usaldusväärselt. 

Haldusettevõtetele

Parandage oma parkimist koos Baltic Parkinguga – meie parkimislahenduste laialdlase sperdiga. Pakume terviklikku teenust: projekteerimisest juhtimiseni, kasutades kaasaegseid tehnoloogiaid, mugavuse ja turvalisuse tagamiseks. Vähendage kulusid ja suurendage tulusust, koos meie analüüsi ja konsultatsioonidega. Usaldage professionaale – valige Baltic Parking.  

Saatke meile sõnum!

Kas soovite saada kvaliteetset teenust ja taskukohaseid hindu? Võta ühendust Balti parkimise meeskonnaga! Meil on laialdased kogemused parkimislahenduste alal ja oleme valmis pakkuma teile parimaid võimalusi teie projekti jaoks. Ärge lükake edasi oma unistust heast parkimisest, saatke meile juba täna e-kiri ja me hea meelega vastame kõigile teie küsimustele!