Meist

Baltic Parking on parkimiskorraldusettevõte, mis korraldab parkimist üle 1000`l  parkimiskohal erinevates Eestimaa administratiivüksustes alates mõnekümne kohaga korteriühistutest kuni veerandtuhande parkimiskohaga kaubanduskeskuste parklateni. Baltic Parkingu ööpäevaringne klienditeenindus tagab vajadusel abi parkimiskoha leidmisel ja annab nõu parkimisalal juhtunud olukordade lahendamisel. Ettevõtte veebipõhine kliendiportaal võimaldab osta parkimisõigust ja vaidlustada väljastatud leppetrahve mis iganes kohas ja mis iganes ajal. Baltic Parkingu parklates saab parkida pargi.ee mobiilirakendust kasutades ja Carsleep parkimisäppi kasutamine tagab odavaima parkimise tõkkepuuga suletud parkimisaladel Eestis.

Kui soovite sisse seada parkimiskorraldust, täpsustada Baltic Parkingu poolt pakutavaid parkimiskorraldusvariante, osta parklates parkimisõigust, vajate juhatust Baltic Parkingu kliendiportaali või Carsleep äpi kasutamiseks, palun kirjutage meile.

Vastame Teie kirjale esimesel võimalusel

Saatke meile sõnum!

Kui soovite sisse seada parkimiskorraldust, täpsustada Baltic Parkingu poolt pakutavaid parkimiskorraldusvariante, osta parklates parkimisõigust, vajate juhatust Baltic Parkingu kliendiportaali või Carsleep äpi kasutamiseks, palun kirjutage meile. Vastame Teie kirjale esimesel võimalusel.