Meist

Baltic Parking on kaasaegne parkimiskorralduse teenus Balti riikides. Aitame ettevõtetel optimeerida parkimiskulusid, suurendada klientide ja töötajate rahulolu ning vähendada keskkonnamõju. Baltic Parkingu abil saate hallata parkimist, broneerida parkimist endale või oma külalistele, samuti kontrollida parkimiskulusid ja statistikat reaalajas. Baltic Parkingu parkimislahendus on mugav, kasumlik ja keskkonnasõbralik!

Kas soovite, et teie parkla oleks ohutu, mugav ja tulus? Siis vajate Baltic Parkingu spetsialisti nõuandeid! Pakume erinevaid teenuseid igat tüüpi ja suurusega parklate haldamiseks. Meie juures saate:

  • Parkimiskohtade efektiivne kasutamine
  • Parkimise kontroll
  • Suurenenud tulu parkimiskohtade üürist ja müügist
  • Parkimise hooldus- ja remondikulude vähendamine
  • Klientide ja töötajate rahulolu

Ära lükka oma parkimisprobleemi lahendamist hilisemaks! Võtke kohe ühendust Baltic Parkinguga ja saate tasuta konsultatsiooni ja hinnangu oma parkla kohta!

Saatke meile sõnum!

Kas soovite saada kvaliteetset teenust ja taskukohaseid hindu? Võta ühendust Balti parkimise meeskonnaga! Meil on laialdased kogemused parkimislahenduste alal ja oleme valmis pakkuma teile parimaid võimalusi teie projekti jaoks. Ärge lükake edasi oma unistust heast parkimisest, saatke meile juba täna e-kiri ja me hea meelega vastame kõigile teie küsimustele!