Baltic Parkingu näpunäited leppetrahviga ümberkäimiseks

Vaieldamatult üks ebameeldivamaid kogemusi autoga sõites on see, kui tulete oma külastuskäigult auto juurde tagasi ja leiate leppetrahvi, kus on kirjas,  et olete oma aja ületanud, parkinud valesse tsooni või olete süüdi veel teistes sarnastes rikkumistes.

Kui saate leppetrahvi, ei maksa liigselt närveerida. Järgnevad näpunäited aitavad teil selles ootamatus olukorras hõlpsasti hakkama saada.

  •  Viige oma sõiduk alalt minema

Vastasel juhul võib see tähendada täiendavaid trahve, seega tegutsege kiiresti.

  • Leidke maksmiseks täpsed juhised

Kui olete kindlas kohas ja enam ei sõida, vaadake piletil toodud makseteavet.

Pilet sisaldab ka makseinfot, millele te trahvisumma saadate.

  • Vaiete lahendamiseks pöörduge parkimisoperaatori poole

Kas teil on põhjust oma parkimispilet vaidlustada?

Sellisel juhul võtke juhtumi selgitamiseks ühendust piletil loetletud ametnikega. Ärge unustage jääda rahulikuks ja lugupidavaks ning öelge selgelt kõik vajalikud detailid. Nad võivad nõuda, et teeksite fototõendeid ja salvestaksite oma andmed kirjalikult.

  • Makske nii kiiresti kui võimalik

Teil võib tekkida kiusatus see väikene summa maksmata jätta. See pole nii tõsine kui tegelik liiklusrikkumine, eks?

Tegelikult võivad parkimispileti maksmata jätmisel olla tõsisemad tagajärjed, kui võite arvata, eriti kui olete korduv õiguserikkuja. Näiteks panevad paljud linnad ja parkimisettevõtjad teie autole rattaluku, kui nad hakkavad parkimispiletit väljastama ja leiavad, et teil on mitmeid tasumata trahve registris olemas.

Muud uudised

Saatke meile sõnum!

Kas soovite saada kvaliteetset teenust ja taskukohaseid hindu? Võta ühendust Baltic Parking meeskonnaga! Meil on laialdased kogemused parkimislahenduste alal ja oleme valmis pakkuma teile parimaid võimalusi teie projekti jaoks. Ärge lükake edasi oma unistust heast parkimisest, saatke meile juba täna e-kiri ja me hea meelega vastame kõigile teie küsimustele!