Baltic Parkingu uus parkimisala avatud!

Meil on hea meel teatada, et Tallinnas parkimine muutub jälle mugavamaks, nimelt avasime sel nädalal uue parkla, kesklinna vahetus läheduses paikneva Idakeskuse parkimisplatsiga.

Nagu senised külastajad teavad oli parkimine varem tasuta, kuid ka parkimiskohtade leidmisega oli alati tükk tegemist. Nüüdsest on keskuses lubatud parkida 2h tasuta, et oma toimingud ära jõuaks teha, peale seda on vaja parkimise eest maksta. Tuleb tähele panna, et Idakeskuse ümber on erinevad parkimisalad, mille parkimistingimused on ka natuke erinevad.

Parkimist on võimalik alustada kasutades ka Pargi.ee rakendust või kasutades Carsleepi parkimistarkvara. Mõlemad rakendused on saadaval nii Google Play poes kui ka Apple App store’is.

BP11

Parkimine lubatud iga päev kell 7-23

Tariifiplaan: 1h-1€

Idakeskuse kliendid saavad 2h tasuta parkimisaega, kui sisestavad PARKIMISKIOSKISSE sõiduki registreerimisnumbri.

Parkimiskioskid asuvad Idakeskuse sissepääsude juures  ja on tähistatud kirjaga PARKIMISKIOSK.

Krabi Bowlingu ja Idakeskus Sport kliendid saavad vajaliku tasuta parkimisaja administraatori juurest parkimiskioskist.

BP14

Parkimine lubatud iga päev kell 7-23.

Parkimine lubatud 60 min registreerides sõiduki PARKIMISKIOSKIS Büroo16 administraatori juures.

Parkimist osta ei saa.

Muud uudised

Saatke meile sõnum!

Kas soovite saada kvaliteetset teenust ja taskukohaseid hindu? Võta ühendust Balti parkimise meeskonnaga! Meil on laialdased kogemused parkimislahenduste alal ja oleme valmis pakkuma teile parimaid võimalusi teie projekti jaoks. Ärge lükake edasi oma unistust heast parkimisest, saatke meile juba täna e-kiri ja me hea meelega vastame kõigile teie küsimustele!