Korteriühistule

Soovimatud sõidukid parkimiskohtadel valmistavad peavalu?

​Parkimine kortermaja juures on tihtipeale probleemiks paljudele elanikele ja häid ning kasulikke lahendusi on korteriühistul parkimise korraldamiseks raske leida.

Osadel korteriomanikel on mitu sõidukit, parkimiskohti on reeglina vähem, kui korteriomanikel sõidukeid. Tihtipeale on mure just selles, et kinnistule lähedal asuvate ettevõtete sõidukid või kõrvalmajade elanikud armastavad parkida tasuta korterühistu parkimiskohtadel ja korteriühistu elanikud leiavad koju tulles, et nende parkimiskohad on hõivatud. Kortermaja külalistele mõeldud parkimiskohtadest rääkimata.

Põhiline murekoht kortermajade juures on just see, et kui on vaja teha kiireid ja hädavajalikke toimetusi siis puudub selleks võimalus, kuna majaesised kohad on alati hõivatud. Mõneks näiteks võib olla, et kolimisautol on vaja pääseda ukse juurde, kiirabil on vaja majja pääseda või on vaja eakas elanik maja eest autoga peale korjata.

Baltic Parking pakub erinevaid lahendusi kuidas parkimiskohad eelkirjeldatud olukordadele lahendus leida. Üks võimalus on muuta paar kohta maja ees tasuliseks, see annab võimaluse kõigile elanikele vajalikul ajal neid kohti kiirelt ja tõhusalt kasutada ning lisaks annab see võimaluse majaelanike külalistel parkimiskoht leida. Kuna parkimine on nendel kohtadel tasuline, siis on see hea võimalus ka korteriühistul sellega lisatulu teenida. Kui tavaliselt küsivad parkimiskorraldus ettevõtted teenuse eest raha, siis meie lahendusega ei pea te midagi maksma, isegi kui summad pole suured, siis kulud on alati mõistlik väiksena hoida.

Meie pakume korteriühistule parkla täielikku ülesseadistamist 0 euro eest.

Meie eripära seisneb selles, et korteriühistu saab parkimisõigusi muuta operatiivselt ja füüsilisel kujul parkimislube pole enam vaja. Parkimiskontrolli teostatakse KÜ-le vajalikul ajal ja nii mitu korda kui vaja. Lisaks elanikele kohtade tagamisel võimaldab parkimiskorraldus ka lisatulu teenida ja reeglistik on täielikult korteriühistu poolt sätestatud. Korteriühistu elanike sõidukid saavad sisestatud elektroonilisse parkimissüsteemi, mida ühistu saab ise hallata. Külalised saavad kasutada parklat ajalise piiranguga või selle eest tasudes.

Korteriühistu juhatusel on üks mure jälle vähem.

Saatke meile sõnum!

Me oleme siin, et teid aidata. Võtke meiega ühendust, kui soovite mõne teenuse kohta rohkem infot saada.

Võta ühendust

Tutvu meie teiste teenustega

Kinnisvaraomanikele

Kinnisvaraomanikele

Korraldame teie maatükil parkimise vastavalt teie tingimustele ja paneme selle raha teenima.

Tutvu teenusega
Ürituste korraldajatele

Ürituste korraldajatele

Korraldame ja haldame parkimist vastavalt vajadusele nii mugavalt kui võimalik.

Tutvu teenusega
Ettevõtetele

Ettevõtetele

Saate teenida vabade kohtade olemasolul teie objekti läheduses.

Tutvu teenusega
Parkimisseadmed

Parkimisseadmed

Te ei pea raha kulutama spetsialiseeritud tarkvarale ja IT-töötajatele (pilvelahendus).

Tutvu teenusega