Muudatused trahvipoliitikas

Alates asutamisest 2020. aastal on Baltic Parking kehtestanud kõrged standardid parkimisteenuste valdkonnas, mida kinnitavad sõltumatud allikad ja klientide positiivsed tagasisided. Meie esimene parkimisala avas oma uksed autojuhtidele, lubades erakordset teenindust, ja meil on hea meel, et oleme suutnud neid ootusi täita.

Möödunud aastate jooksul on Baltic Parkingu meeskond pidevalt töötanud teenuse kvaliteedi parandamise nimel, reageerides klientide pöördumistele kiiresti ja juurutades innovaatilisi tehnoloogiaid, nagu ANPR-süsteemid, mis automatiseerivad parkimise registreerimise protsessi ja välistavad käsitsi registreerimise vajaduse.

Vaatamata maksude ja üldise hinnataseme märkimisväärsele tõusule Eestis, mis on ajavahemikul mai 2020 kuni mai 2024 ületanud 20%, on Baltic Parking suutnud säilitada stabiilsed parkimistasud ja trahvimäärad tänu tõhusale töö optimeerimisele ja strateegilisele planeerimisele.

Arvestades aga praegust majanduslikku olukorda ja energiahindade ning muude ressursside kallinemist, oleme sunnitud alates mai lõpust teatama trahvimäärade väikesest tõusust. Siiski pakume oma klientidele õiglast soodustuste süsteemi: trahvi tasumisel 7 päeva jooksul jääb määr endisele tasemele. See otsus võimaldab säilitada meie teenuste kättesaadavust ja õiglast trahvipoliitikat.

Usume, et meie kliendid hindavad meie pingutusi teenuse kõrge taseme säilitamisel ja suhtuvad mõistvalt nende muudatuste vajalikkusesse. Meie peamine eesmärk jääb muutumatuks: pakkuda kvaliteetseid ja usaldusväärseid parkimisteenuseid, mis vastavad meie klientide vajadustele ja ootustele.

Täname teid usalduse eest Baltic Parkingu vastu ja kutsume teid üles järgima parkimiseeskirju, et vältida ebamugavusi, mis võivad kaasneda trahvipoliitika muudatustega. Üheskoos suudame tagada tõhusama ja mugavama parkimise kõigile.

Muud uudised

Saatke meile sõnum!

Kas soovite saada kvaliteetset teenust ja taskukohaseid hindu? Võta ühendust Balti parkimise meeskonnaga! Meil on laialdased kogemused parkimislahenduste alal ja oleme valmis pakkuma teile parimaid võimalusi teie projekti jaoks. Ärge lükake edasi oma unistust heast parkimisest, saatke meile juba täna e-kiri ja me hea meelega vastame kõigile teie küsimustele!